Zwrot lub wymiana

Można dokonać zwrotu towaru w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.

Przed wysłaniem produktu należy wysłać maila na adres kontakt@funsox.pl z informacją o chęci odstąpienia od umowy (nie trzeba przesyłać formularza odstąpienia od umowy).

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.

Towar zwracany nie może nosić oznak użytkowania. Dostarczony musi być w stanie nienaruszonym, czyli takim w jakim został dostarczony do Klienta (także w oryginalnym opakowaniu wraz z metkami) - towar musi nadawać się do ponownej sprzedaży.

W przypadku uszkodzenia towaru lub opakowania przez Klienta oraz gdy produkt będzie nosił jakiekolwiek ślady użytkowania (będzie porysowany, brudny, brak będzie metki producenta itp.) Sprzedawca ma prawo obciążyć Klienta kwotą, która zrekompensuje uszkodzenia, naprawę, czyszczenie lub zakup nowego przedmiotu.

Można również dokonać wymiany na inny produkt.
Niezbędne jest przesłanie produktu, który podlega zwrotowi lub wymianie. Jeżeli produkt ma być wymieniony na towar droższy, należy uiścić różnicę na nasze konto bankowe podając w tytule przelewu numer zamówienia. Natomiast jeśli produkt wymieniany jest na tańszy - prosimy o podanie nr konta bankowego oraz wszelkich niezbędnych danych do zwrotu należności. Zwrotu pieniędzy dokonujemy nie później niż w ciągu 14 dni od zgłoszenia chęci odstąpienia od umowy.

W przypadku zwrotu towaru w ramach odstąpienia od umowy jak i wymiany na inny, towar należy odesłać na adres:

5 Talents Lab sp z o.o.

ul. Witkiewicza 10/3

59-220 Legnica

Reklamacja

Wszystkie oferowane produkty nie są objęte gwarancją. Sprzedający ponosi odpowiedzialność z tytułu rękojmi. W przypadku zaobserwowania wad fabrycznych po otrzymaniu towaru prosimy o przesłanie nam wiadomości e-mail z opisem wady i zdjęciem produktu, a także informację w jakich okolicznościach wada została zauważona. Prosimy również o przesłanie informacji o zwrocie pieniędzy/wymianie/naprawie.